Yavru Kediler

Çok Minik Kedilere Bayılıyorsanız Bu İnternet Grubunu Çok Seveceksiniz

Kedileri sevmiyorsanız sizi kınıyoruz! Nasıl cüret edersiniz? Kediler inanılmayacak ölçüde sevimliler! Ancak bir kediden daha sevimli bir hayvan da var: bir kedi yavrusu! Ve bugün sizlere internette bulabileceğiniz en sevimli kedi yavrularından bazılarını sunacağız. Illegally Smol Cats (Yasadışı Ölçüde Küçük Kediler) isimli bir subreddit var ve 391,000 takipçisi olan bu internet grubu minik kediciklerin sevimli fotoğraflarını paylaşıyor. 

Bu İnşaatçının 16 Kedi Ve Kedi Yavrusunu Terk Edilmiş Bir Evin Duvarının Ardından Kurtarmak İçin Yaptıkları İçinizi Isıtacak

Kediler ve kedi yavrularından oluşan bu zavallı aile Philadelphia, PA’daki terk edilmiş bir evin duvarlarının içinde kendilerine bir yuva oluşturdular. Kedicikler nihayet kendilerine dışarıdaki tehlikelerden ve insanlardan uzakta, kendilerini koruyabilecekleri bir yer bulabildiklerini düşünmüşler. 

Bu Minik Kedi Yavrusunun Büyüyüp Dönüştüğü Muhteşem Kedi Sizi Şaşkına Çevirecek

Süperkahramanlarla ilgili çizgiromanların hayranıysanız muhtemelen aynı zamanda bir Marvel hayranısınız ya da en azından Marvel süperkahramanlarını biliyorsunuz demektir. Ant- Man (Karınca Adam), The Wasp (Yaban Arısı) ve Black Panther (Kara Panter) gibi filmler daha az tarafından bilinen karakterleri insanlara tanıtarak çok sevilir hale gelmelerini sağladı. Bir süperkahramanı ele aldığınızda muhtemelen ilk düşündüğünüz karakteristik özellik tehlikeyle karşılaştıklarında engelleri aşabilme becerisidir. Bu süperkahramanlardan birçoğunun tüylü dostlarımız için isme dönüşen takma isimleri var. Birçok evcil hayvan sokaklarda geçirdikleri ilgiden yoksun ve stres yüklü bir hayattan geliyorlar. Yani onların da tüm engellere karşı savaşmayı ve sevmeyi öğrenen cesur ruhlar olduklarını söyleyebilirsiniz. Bu nedenle de hikayelerinin başkalarına ilham olmaları açısından anlatılmaları gerektiğini düşünüyoruz ve bugün sizlere bu tip bir süperkahraman hikayesini, Minik Wasp’ın hikayesini anlatacağız: hayatta kalmak için elinden gelenin en iyisini denemek zorunda kalmış minik bir kedi yavrusu.

Yeni Yuvasında Harika Bir Doğumgünü Partisi Veren Bu Yaşlı Kedinin Hikayesi Gününüzü Şenlendirecek

Söylemek gerekirse Sammy adındaki bu yaşlı kedi güzel bir hafta geçirmemiş. 19. doğumgünü yaklaşmaktaymış ve zavallı kedi evsiz kalmanın eşiğindeymiş. Uzun zamandır sahibi olan insan bir destekli yaşam evinde (huzur evi benzeri bir yer) yaşanmaya zorlanıyormuş. Ancak yaşlılar için ayrılan bu yer kedileri kabul etmiyormuş.

Doğadaki Mükemmel Uyumu Görmek İstiyorsanız Bu Yin-Yang Kediler Size Tam Olarak Da Bunu Vaat Ediyorlar

Kara kediler hakkında bir sürü önyargı var ve birçok inanışa göre de kötü şans getirdiklerine inanılıyor. Öte yandan beyaz kediler genel olarak masum yaratıklar olarak düşünülüyor ve çoğunlukla iyi şansla özdeşleştiriliyorlar. Bunların gerçeklikle hiç ilgisi olmayan batıl inançlar olduğunun elbette ki farkındayız, ancak siyah bir kedi ve beyaz bir kedi bir araya geldiklerinde harika bir kontrast oluşturuyorlar diyebiliriz.

Bu Sevimli Kedi Kız Kardeşler Birbirlerinin Yavrularını Yetiştiriyorlar Ve Aralarındaki Bağ İnsanın İçini Isıtıyor

Bu sevimli kedi kız kardeşler yavrularının bir arada büyüyebilmesi için gereken yardımı bulmaktan dolayı çok mutlular.

Yetim Kalmış Bu Sevimli Sarman Kediciklerin Öyküsü Kalplerinizi Isıtacak

Herşey Teksas’lı bu ailenin günün birinde garajlarından gelen miyavlama sesleri duymalarıyla başladı. Neler olup bittiğini anlamak için garaja gittiklerinde dolaplardan bir tanesinin içinde beş tane kedi yavrusu buldular. Yavruların annesini bulamadıkları için sevimli kedicikleri Wilco Regional Animal Shelter’a (Wilco Bölgesi Hayvan Barınağı) götürmeye karar verdiler. Peki sonra neler olduğunu merak ediyor musunuz? Cevabınız evet ise okumaya devam edin.

Aksi Suratı Yüzünden Kendisine Onu Seven Bir Yuva Bulmakta Zorlanan Kedi Nihayet Hayallerindeki Aileye Kavuştu

Yanlış değerlendirilen bir kedi hayallerindeki aileyi ve her zaman düşlediği mükemmel yuvayı buldu.

Bu Yetim Kedi Yavrusu Ve Yeni Bulduğu Annesinin Hikayesi Gözlerinizi Yaşartacak

Minik bir tekir kedi annesini aramak için tek başına miyavlayarak sokakları dolaşırken bulundu. İyi niyetli bir kadın onu alıp barınaktan gelme köpeğiyle tanıştırdığı zaman anında güçlü bir bağ oluşturdular.

Sokakta Bulunan Bu Yavru Kedi Ona Bakan Ailenin Çabaları Sayesinde Güzeller Güzeli Bir Tekire Dönüştü

Talihsiz ve yetim bir kedi onun iyileşip serpilerek büyüleyici ve kabarık tüylü bir kediye dönüşmesine yardım eden bir aile buldu.

Ormanda Terk Edilmiş Bu Yavru Kedi Bir Bisikletçinin Üzerine Tırmandı Ve Onu Hiç Bırakmadı

Bu çift yolun kenarından gelen yüksek bir ses duyduklarında dışarıda bir bisiklet gezisinin tadını çıkarıyorlardı. Durup sesin nereden geldiğine baktılar ve tek başına minik bir kedi yavrusuyla karşılaştılar.

Bu Kedi Yetim Kalmış Bir Yavru Kedi Buldu Ve Ona Kendi Yavrusuymuş Gibi Bakmaya Karar Verdi

Dışarıda yalnız başına bulunan bu kedi yavrusu ona gerçek sevgi ve ilgi nedir göstermek isteyen bir kedi tarafından sahiplenildi.

Bu Kedinin Bir Kadın Onu Sokaklardan Kurtarabilmek İçin Yanına Geri Geldiğinde Verdiği Tepki Sizi Ağlatacak

Tatlı bir bayan sokakta tortop haline gelmiş bir kedi buldu. Kediyi çağırdığı zaman kedi hiç tereddüt etmeden onun yanına geldi.

Bu Tatlı Köpecikle Terk Edilmiş Bu Kedi Arasındaki Harika Dostluk İçinizi Isıtacak

Bir calico kedisi yavrusu sokaklarda tek başına bulunduktan sonra bir daha asla yalnız kalmamaya kararlıydı.

Bu Sevimli Kedicik Ailesi Tarafından Geride Bırakıldıktan Sonra Yavruları İçin Yardım Bulmayı Başardı Ve Onun Hikayesini Çok Seveceksiniz

Terk edilmiş bir kedi yavrularının sıcak bir ev ortamında doğabilmesi için tam zamanında yardım bulabilmeyi başardı.

Bu Kedicik Birinin Onu Eve Götüreceğini Umarak Barınağa Ziyarete Gelenlere Kendi Üslubuyla Yalvarıyor

Sevgi dolu bir sarman kedi onu kendileriyle birlikte evlerine götürsünler diye barınağı ziyarete gelen herkese el sallayarak onların ilgisini çekmeye çalışıyor.

Sokaklarda Bulunan Kedi Yavrusu Sıcak Bir Kucağa Oturma Konusunda Israrcı Oldu Ve İnsanları İzlerken Onların Yanından Hiç Ayrılmadı

Minik bir tekir kedi insan dostlarını izleyerek kucaklarına oturma konusunda ısrar etti ve onları bir saniye bile yalnız bırakmadı.

Garaj Yolunda Yardıma Muhtaç Halde Bulunan Bu Kedi Yavrusu Nihayet Onu Seven Bir Yuvası Olduğu İçin Çok Mutlu

Toprak bir yolda terk edilen kedi yavrusu yardım bulabilmek için ev sahibinin arabasının olduğu özel garaj yoluna yürüdü.

Bu Sevimli Yavru Kedi Ve Oyuncak Ayısı Ayrılmaz Bir İkili Ve Onlaın Hikayeleri Kalplerinizi Isıtacak

Sokaklarda terk edilmiş halde bulunduğu günden beri bu sevimli kedi yavrusu nereye gitse oyuncak ayısını da beraberinde götürüyor.

Bu Adam Köpeğinin Bir Kediyle Arkadaşlık Kurduğunu Öğrendi Ve Bu Arkadaşlığın Hikayesi İçinizi Isıtacak

Crosby adındaki bu köpek diğer köpeklerin ve kedilerin etrafında olmaktan çok hoşlanıyor. Hayatı boyunca diğer hayvanlarla beraber olmuş ve kısa bir zaman önce iki en yakın arkadaşına veda etmek zorunda kalmış.

Bu Kadının Bu Kedi Yavrusunu Eve Getirebilmek İçin Yaptıkları Sizi Hayretler İçerisinde Bırakacak Ve İnsanlığa Dair İnancınızı Yenileyecek

Bir kadın yardım ettiği kedi yavrusunu bir türlü aklından çıkartamadı ve onu eve getirebilmek için eyaletler arası yolculuk etti.

Bu Kedi İçlerinden Biri Onu Evine Götürür Umuduyla Barınağa Gelen Tüm Ziyaretçilere Gülümsüyor

Nala isimli bu sevimli kedi nihayet birileri onun farkına varır umuduyla barınağa gelen herkese gülümsüyor.

Bu Kedi Sokaklarda Bir Hayat Geçirdikten Sonra Kendisine Yardım Etmeye En Uygun Evi Buldu Ve Dünyanın En Mutlu Kedisine Dönüştü

Bir yavru kedi mahallede ziyaret etmek için en uygun olan evi buldu ve burada yaşayan insanlarla arkadaşlık kurdu. Sonrasında hayatı oldukça radikal bir biçimde değişerek çok daha iyi hale geldi.

Bu Kedicik Onu Hayata Döndüren Aileyi Kendisine Aşık Etmeyi Başardı Ve Büyüyüp Güzeller Güzeli Bir Kediye Dönüştü

Kardeşleriyle birlikte dışarıda terk edilen bir kedi yavrusu bir ailenin iyiliği sayesinde hayatta ikinci bir şansı elde etti.

Bu Son Derece Minik Tüy Yumağı Etrafındaki Diğer Kediler Sayesinde Yeniden Oturmayı Ve Dik Durmayı Öğrendi

Minik, sakar bir kedi yavrusu veteriner ekibinin yardımları ve çevresindeki diğer kedilerin desteği sayesinde yeniden düzgün bir biçimde oturup yürümeyi öğrendi.

Kafası Kalıcı Olarak Yana Eğik Duran Ve Çok Yüksek Sesle Mırlayan Bu Şirin Kedi Bir Ailenin Kalbini Kazandı

Kafası yana eğik duran bir kedicik hayatta karşısına çıkan tüm engellere karşı geldi ve kendisi için mükemmel olacak yuvarı bulmayı başarabildi.

Bir Araç Park Yerinde Bulunan Bu Minik Terk Edilmiş Yavru Kedi Evlerini Ona Açan Aileyle Kalma Konusunda Israrcı Oldu

Bir araba park yerinde görülen yavru sokak kedisi onu evlerine alan aileyle birlikte kalmak istedi.

Bu Tatlı Sarman Kedinin Hikayesi Yüreklerinizi Isıtacak

Bu sevimli kedi yavrusu onun serpilip göz kamaştırıcı bir kediye dönüşmesine yardımcı olan aileyle kalma konusunda ısrar etti.

Bu Sevimli Sokak Kedisi Yavrularını Bulabilmek İçin Barınağa Geri Döndü Ve Onun Hikayesi Yüreklerinizi Isıtacak

Dört minik kedi yavrusu başlarında anneleri olmadan barınağa alındı. Ancak, anneleri onları aramak için geri döndü.

Bu Kedi Sağlıklı Bebekler Doğurabilmek İçin Kendisini İçeri Almalarını İsteyebileceği En Mükemmel Evi Seçmeyi Başardı

Bir sokak kedisi yavrularına güvenli bir ortamda hayat verebilmek için bir ailenin evine yürüdü ve içeriye girmek istedi.