Bu Adam Köpeğinin Bir Kediyle Arkadaşlık Kurduğunu Öğrendi Ve Bu Arkadaşlığın Hikayesi İçinizi Isıtacak

Crosby adındaki bu köpek diğer köpeklerin ve kedilerin etrafında olmaktan çok hoşlanıyor. Hayatı boyunca diğer hayvanlarla beraber olmuş ve kısa bir zaman önce iki en yakın arkadaşına veda etmek zorunda kalmış.

“Yaklaşık altı ay kadar önce kedi arkadaşı vefat etti ve bir aydan biraz daha uzun bir zaman önce de sekiz haftalıkkenden bu yana birlikte olduğu köpek en yakın arkadaşını kaybetti,” diyor imgur kullanıcısı squishypeachies, Crosby’nin sahibi.


“Crosby evin tek köpeği olarak iyi idare ediyordu ya da ben öyle düşünüyordum.” Birkaç hafta önce adam her zaman olduğu gibi evine geldi ancak her zaman onu görmekten mutluluk duyan ve eve geldiğinde onu sıcak bir biçimde karşılayan Crosby’i görmek yerine köpek arkadaşı onu doğruca küvete yönlendirdi.


İşte burada sürekli miyavlayan bu oldukça gür sesli kediyle karşılaştı. “Bu kediciği daha önce hiç görmemiştim ve köpeklerin girebileceği bir kapım olsa da bu kapı bu minik kedinin içeriye sızabilmesi için yerden oldukça yüksekteydi.


Onu içeri alanın Crosby olduğunu düşündüm.” “Bu kedi altı ay önce kaybettiği kedi arkadaşına akıl almayacak derecede benziyordu!”


Adam mahallesinde dolaşıp kedinin bir sahibinin olup olmadığını bulmaya çalıştı. Bazı komşular kediyi daha önceden gördüklerini söylediler ama kimsenin sahibi konusunda bir fikri yoktu. “Bir mikroçipi olup olmadığını öğrenebilmek için kediyi veterinere götürdüm ama olmadığı ortaya çıktı. Ancak görünüşe göre yalnızca birkaç gün önce kısırlaştırılmıştı ve yaklaşık dört aylık olduğu düşünülüyordu.”


Veteriner adama kediciği barınağa bırakması halinde yüksek bir ihtimalle kedinin burada uyutulacağını çünkü barınağın zaten kapasitesinin üstünde kediye sahip olduğunu söyledi. Adamın kalbi kediyi sokağa atmaya elvermedi ve Crosby de onu gerçekten sevmiş görünüyordu bu nedenle kediciği eve alarak evini ve kalbini onunla paylaşmaya karar verdi.


Crosby bu gelişmeden ötürü çok sevinçliydi ve tüm geceyi yeni arkadaşının yanında geçirdi.


Crosby yeniden evde oyun oynayabileceği ve beraber şekerleme yapabileceği tüylü bir arkadaşa sahip olmaktan dolayı çok mutluydu. Crosby eve ihtiyacı olan yoldaşı getirmişti. Şimdilerde ikili bir an bile ayrılmıyor.