Fenomen Kediler

Sırtüstü Uyuyan Sevimli Yavru Kediler

Bazı hayvanlar benzersizlikleriyle internette ünlü olurlar. Bazı hayvanlar ise ilginç bir şey yapar ve herkesin dikkatini çeker. Chata adında bir yavru kedi

Şaşı Bir Kedi; Belarus

Belarus bir yaşındayken, genç bir kadın onu bir barınaktan sahiplendi. Bu kedinin eşsiz gözleri var!

Ikiru: Dil Problemi Olan Bir Kedi

Kedi Ikiru, COVID-19 salgını sırasında dünya çapında birçok insanı eğlendiren bir Instagram ünlüsüdür. Emma ve Rich, Ikiru'nun sahipleri Bradford'da yaşıyor. Ikiru'nun doğal anlarını fotoğrafladılar ve onun adına bir hesap oluşturdular.

Karton Tahtından Halkı Selamlayan Kedi Arthur

Kediler Diyarının en büyük hükümdarı, dokuz canlı, miyav şövalyesi kral Arthur halkını selamlamaya çıkıyor. Oldukça sevimli bu fotoğraflar sosyal medya aracılığıyla yayıldı. Sahibinin kendisine kartondan yaptığı bu tahtı çok seven kedi Arthur halinden oldukça memnun görünüyor. Kedisinin ismi Arthur olduğu için sahibi ona demir tahtın karton versiyonunu yapabileceğini düşündü ve fikir bu şekilde ortaya çıktı. 

Doğum Yapan Dişisinin Yanından Bir Yere Ayrılmayan Minnoş Baba Kedi: Yello

Vietnamlı genç kadın Thuy Duong, Yello adındaki sarman kedisinin fotoğraf karelerini kendi sosyal medya hesabından paylaştı. İşte hamile dişisinin yanında ayrılmayan o minnoş baba kedi...

Bakınca Kıyamayacağınız 13 Minnoş ve Üzgün Kedi

Görünce "neye üzüldü acaba bu minnoşlar?" diyeceğiniz birbirinden tatlış ve üzgün suratlı kedileri sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Üzülmeyin siz pisicikler..!

Kötü Poz Vermesi Mümkün Olmayan Japonyalı Kedi Nyankichi’nin Bağımlılık Yapan 19 Pozu

Japonya’nın Kagoshima kasabasında erkek bir tekir olan Nyankichi, çektirdiği fotoğraflarla görenleri kendine bağlamadan edemiyor. Anlaşıldığı kadarıyla bu cool tekirin en sevdiği aktivite yol boyunca fotoğraflar çektirip seyahat etmek. Sahibi tarafından çekilen sayısız fotoğraflarda da görüldüğü üzere kendisi oldukça fotojenik. Hatta biraz manken edasına sahip. Nyankichi nerelerde fotoğraf çektiriyor peki? Doğru soru ‘nerede çektirmiyor?’ olacaktı. Patlayan bir yanardağın eteğinde, sahilde, suyun içinde, ağaç tepesinde…

Birbirini Çok Sevdikleri Her Yerlerinden Belli Olan 15 Kedi Çifti

Evinde birden fazla kedi besleyen insanlar bilirler ki bu kedicikler eğer kimyaları tutarsa arada didişseler bile birbirlerine karşı oldukça bağlı ve sevgi dolu olurlar. Bizlere de bu güzel arkadaşlıklara imrenmek düşer. Birbirlerinin oyun, uyku, hayat arkadaşı olan bu kedilerin arasına hiç kimse giremez. Sizin için birbirlerine düşkünlükleri her hallerinden belli olan 15 kediyi derledik:

Büyüleneceksiniz Sizi Aşkla Miyavlatabilecek Kadar Güzel Gözleri Olan Kedicik Coby

Masal kitaplarında büyüleyici güzellik betimlemeleri olur ya, işte o masaldaki güzelliğin gerçeğe dönüşmüş hali kedicik Coby. Ya da güzellik değil de, yakışıklılık diyebiliriz.Yakışıklılık abidesi Coby’nin sahibinin ona bir Instagram hesabı açmasıyla ünlenen bu miyav bugün bizim konuğumuz. Şimdi onun patili hayatından fotoğraflara göz atalım, aman gözlerinin içine çok bakmayalım. Sonra sandalyeden düşersiniz, üzülürüz.

Instagram'ın Yükselen Yıldızı Karşınızda Tavuklara Fısıldayan Miskin Kedi Scruffles!

Minnoşlar minnoşu Scruffles'ın seveni hepimizinkinden çok. Ancak sayısı 80 bine yaklaşan Instagram takipçilerinden bahsetmiyoruz...

Tüm dünyayı Dolaşan Kedi Suki İle Tanışın

Suki, Kanada 'da yaşayan muhteşem bir Bengal kedisi ve minik pençeleri ile büyük maceralara atılmaktan korkmuyor. Sadece bu değil, Suki attığı her adımda kesinlikle zarif görünüyor ve bunu kanıtlamak için fotoğrafları var!

Poz Verirken Dilini Çıkarıyor

Fazlasıyla fotojenik olan bu pisicik fotoğrf çekileceği zaman poz vermek için dilini çıkarıyor. Verdiği pozları görmek için ileri butonuna patileyin...

Dünyanın En Üzgün Bakışlı Kedisi

Sizleri dünyanın en hüzünlü bakışlara sahip pisiciği ile tanıştırmak istiyorum. Resimlerine baktığınızda sizi sizden alacak eminim.

Okyanus Gözlü Kedi

Her kedi güzeldir, ister cins olsun , ister sokak kedisi olsun... Onun gözlerine baktığınızda o sevgiyi hissedersiniz. Ama bu kediciğin gözlerine baktığınızda okyanusta kayboluyorsunuz...

Yiyeceklerin Taklidini Yapan Pisicik

Hiç bu kadar tatlışını görmediğinize eminim. Kendisini yiyecek zanneden pisiciğin harika fotoğraflarını sizler için seçtik.

Ofis Çalışanlarını Her Gün Kapı Önündeki Dolarlarla Karşılayan Kedinin Gizemli Sırrı

Kediler bizi şaşırtmaktan hiç bir zaman vazgeçmeyecekler. Onlara bakmamızın üzerinden yıllar da geçse yine de değişik bir özelliklerini fark edeceğiz. İşte bu da öyle bir hikaye… Hayatta ikinci bir şansı yakalayan kedi, başkaları için ikinci şans yaratıyor ve bunu yapma şekli muhteşem!

Dünyanın En Minnoş Esnafı! Vietnam'ın Balık Satan Kedisi Görenleri Hayran Bırakıyor

Bir kedinin esnaf olduğunu düşünün... Düşünemediniz mi? O kadar tatlı olur ki, keşke her yerde esnaf kediler olsa. İşte Vietnam'da çok popüler bir sokakta esnaf bir kedi...

Instagramın En Üzgün Kedisi Luhu

Çin 'de 166 bin takipçisi bulunan Luhu , instagram 'ın en üzgün kedisi olarak fenomen oldu !

DÜNYAYA ENDİŞELİ GÖZLERLE BAKAN ŞAPŞİK KEDİ BUM

Henüz 4 haftalıkken barınağa getirilen bu sevimli kediciğin adı Bum. Göz şekli ve yüz ifadesi yüzünden sürekli endişeli gibi baksa da bu hali sizi korkutmasın.

İki Yüzlü Narnia

Fransa 'da yaşayan British Shorthair cinsi kedi NARNİA internetin yeni fenomeni oldu. Henüz bir yaşında olan kedi az görülen genetik bir mutasyon sonucu yüzünün yarısı gri yarısı siyah doğdu.

38 cm Olan Kuyruğunu Olmayan İki Bacağı Yerine Kullanan Kedi Anakin

Doğuştan iki bacağı ve leğen kemiği olmayan bu sevimli kedi için aslında iki bacaklı olmak normal bir şey. Denge konusunda hiç sıkıntı çekmeyen bu sevimli kedi diğer kediler gibi atlıyor, zıplıyor, yaramazlıklar yapıyor . 38 cm olan kuyruğunu arka bacakları yerine kullanıyor. Galerimizde bu şaşırtıcı kedinin fotoğraflarını görmek için ileri tuşuna basarak resimlerin altındaki açıklamaları okuyabilirsiniz.

Doğum Yapmakta Olan Dişisinin Yanından Bir An Bile Ayrılmayan Minnoş Kedi Babası: Yello

Temkinli, sevecen ve destek olmaya çalışan bu sarman baba, sadece kedilere değil insanlara bile pozitif bir örnek teşkil eder kuşkusuz.

Tayland'ın en ünlü kedisiyle tanışın ( Bone Bone )

Tayland'da gerçek olamayacak kadar kabarık tüyleri ile ünlenen Bone Bone ile tanışının kendisinin şuanda instagramda 190 000 kişiden fazla takipcisi var. Sırt çantası takmaya bayılıyor, parkta oynamak ve ağaçlara tırmanmak onun en sevgiği aktiviteler. Nereye giderse gitsin kediseverler onunla fotoğraf çektirmek için yarışıyor.

Instagram Fenomeni Talihsiz Kedi Roux

Instagram'da fenomen olanlara bu sefer kediler de eklendi! İki bacağı olan Roux'u, Jackie Deak Akey isimli hayvansever sahiplenmiş. Instagram'da 50 binden fazla takipçisi olan sevimli kedinin sadece iki bacağı olmasına rağmen hoplayıp zıplamayı çok seviyor. Roux'un fotoğraflarını görmek için görsellere tıklayıp, resimlerin altında onunla ilgili haber detayını görebilirsiniz.

Dünyanın en güzel gözlü kedisi

Sosyal medyanın yeni fenomeni Rebecca Schefkind… ABD'nin New York kentinde sahibinin paylaştığı fotoğraflarla kısa sürede ünlenen kedi masmavi gözleri ile bir anda sosyal medyanın fenomeni haline geldi.