Kedi Ürünleri

Legolardan Kendi Kedinizi Yapın

Hayvan sevgisi bizlere kendimizi iyi hissettiren ve tüm stresimizi alıp ruhumuzu dinlendirerek içimizi sıcacık yapan bir duygudur. Evcil hayvanlar düşünüldüğünde ise aklımıza ilk gelen isim kedilerdir. Ancak mali yükümlülükleri ve zaman sorunları nedeniyle herkes bir kediyi sahiplenemez. Siz de bu durumdan muzdaripseniz, Jekca adı verilen Lego benzeri taşlar sayesinde kendi kedinizi tasarlayabilirsiniz. Böylelikle kedilere olan özleminiz bir nebze de olsa geçecektir. Jekça taşları kullanılarak, bugüne kadar 18 farklı kedi türü için, gerçek boyutlu tasarımlar yapılmış. Ancak küçük bir uyarımız var; bu maketleri yaparken bir puzzle tamamlarmış gibi titiz çalışmanız gerekiyor, çünkü her kedi için yaklaşık 1200 parça kullanılıyor. İşin en güzel tarafı da şu ki; bu maketlerin köpek versiyonları da var! Şimdiden herkese kolaylıklar diliyoruz. 

Bu İnsanlar Kedilerine Tığ İşi Kanepeler Yapıyorlar Ve Bu Kanepeler Gerçekten Çok Sevimliler

 El işleri ve kendi kendinize yapabileceğiniz projelerden hoşlanıyorsanız, şimdi sizin için de yeteneklerinizi gösterip bu insanlara katılma zamanı. Tığ örgüsü konusundaki yeteneklerinizden pek de emin değilseniz Amazon’daki Crochet Kitty Couches broşürünü de inceleyebilirsiniz.

Bir Kediniz Varsa Ve Onunla Aynı Yatakta Uyuyorsanız Kesinlikle Bu Yatağı Almalısınız

Catlife isimli bir marka kedilerin oynayabileceği bir labirent ve uyuyabileceği bir uyku alanına sahip bir yatak geliştirdi.