Blog

Lezzetli Filtre Kahve Yapımı İçin 4 Tüyo

Güne bir fincan filtre kahveyle başlamaktan daha iyi ne olabilir? Lezzeti ve kokusuyla baş döndüren lezzetli bir filtre kahve, uykunuzu açarak güne hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Peki, ev konforunda en az hazır aldıklarınız kadar lezzetli kahveler hazırlamaya ne dersiniz? Bu fikri beğendiyseniz "En iyi filtre kahve benim mutfağımda yapılır." dedirten ipuçlarını paylaşmaya başlıyoruz.

Manzara Resimlerinde Gizli Kediler

Malezyalı sanatçı Lim Heng Swee, sanatını kedi sevgisiyle birleştirerek tatlı eserler yarattı. Bu akıllıca yerleştirilmiş kedileri bulmak  çoğu zaman kolay ama bazen de zor. Resimlerinden bazılarına bakın ve kedileri bulmaya çalışın. İyi şanslar.

Maymun Ailesi Yavru Bir Kediyi Sahiplendi

Bali'deki Maymun Ormanı Parkı geçenlerde çok sevimli bir hikayeye ev sahipliği yaptı. 

Kedileri ile İlgili Komik Anıları Anlatanların Eğlenceli Tweetleri

Kediler, köpeklere benzemezler! Kendilerine has davranışları vardır. bir eve kedi girerse kendisini size aşık eder. Sevdiğinizde kendinizi iyi hissettiğiniz, yaptıklarına bir türlü anlam veremediğiniz kediler ile ilgili atılmış komik tweetleri okumak için galerimizdeki ileri tuşuna basabilirsiniz.

Daha Doğmadan Onu Korumaya Başlayan Kedi ve Minik Kardeşi

Liel Ainmar Assayag isimli kadının hamile kalmasından sonra Panda isimli tatlı kedi daha doğmayan kardeşini anne karnında korumaya başladı. Doğduktan sonra da onun yanından bir an olsun ayrılmıyor. İşte gönülleri ısıtan kareler..

Bir Kedi ile Yaşayan İnsanların 12 Ortak Özelliği

Kediler ile yaşayan insanların ortak özellikleri olduğunu biliyor muydunuz? İşte evinde bir kedi ile yaşayan insanların 12 ortak özelliğini sizinle paylaşıyoruz.

Hayalimizdeki İş: Deniz Manzarasına Karşı 55 Kediye Bakıp Maaş Alabilirsiniz

Hayalimizdeki işi bulduk! Denize nazır 55 kediye bakıp üstüne bir de maaş almak! İşte tatlı bir Yunan adasındaki bir yerin ilginç iş ilanı ve mekandan şaşırtan fotoğraf kareleri..

Kedileri Sevmediğini Söyleyip Onlarla Sarmaş Dolaş Yakalanmış 15 İnsan

"Ben kedilerden pek hoşlanmıyorum" diyerek kedilere karşı mesafeli duran insanların, kedilerle yaşadıktan sonra onlarla nasıl içli dışlı olup sarmaş dolaş olduğunu gösteren gülümseten kareleri sizin için derledik. İşte yakınlarının ağzından kedi sevmeyen insanların dönüşümü...

Jaemy Choong'dan, Film Afişlerini Kedilerin Üstüne Cuk Diye Oturtup Yaptığı Komik Çalışmalar

Jaemy Choong isimli adam, ünlü film afişleriyle kedileri bir araya getirerek birbirinden eğlenceli görüntüler ortaya çıkarıyor. İşte o kedili film afişleri! :)

Kedilerin Profesyonel Birer Uykucu Olduğunu İspatlayan 22 Mıncırmalık Tatlı Kedi

En sevimli hayvan dostlarımızdan olan kedilerin, birbirinden komik ve keyifli uyuma fotoğraflarını sizin için galerimizde bir araya topladık.

Dünyadan Ülke Ülke Kedilere Sesleniş Şekilleri Gel Buraya Pisi Pisi!

Eminiz birçok insan bunu düşünmüştür: Acaba dünyadaki diğer kedi severler kedilere nasıl sesleniyor? Biz alışmışız, kedilere pisi, pisicik diyoruz. Çağırırken “Gel pisi pisi!” diye sesleniyoruz. Fakat yabancılar da pisi pisi mi diyor? Elbette hayır.

Dost Acı Söyler: 17 Adımda “Kötü” Bir Kediye Sahip Olduğunu Anlama Rehberi

Kötü demek belki yanlış, nihayetinde evinizi yakıp sigortadan para almaya çalışmıyor ya da gecenin bir vakti sizi öldürüp mirasınıza konmak gibi bir niyeti yok. Belki de var ama bunu bilmemiz imkansız. Biz daha ziyade kedilik görevlerini yerine getirmeyen kedilerden bahsedeceğiz. Stresinizi almayan, size huzur vermeyen, kucağınızda mırlamayan bir kedi görevlerini hakkıyla yerine getiriyor diyebilir misiniz? Bizce diyemeyiz.

Kediler ve Çocuklar Arasındaki Özel Bağa Dair 20 Fotoğraf

Bu fotoğraf serisi, kediler ve bebekler arasındaki inanılmaz kuvvetli bağa muhteşem bir örnek niteliğinde. Aynı evin içinde birbirlerini onlardan daha iyi anlayanı emin olun yok. Dedik ya, bu fotoğraflar da bu durumu belgeliyor zaten. Bir evin içinde kah birlikte uyuyup birlikte hırıldırıyorlar, kah en plansız yaramazlıkları birlikte yapıyorlar. Aralarındaki bu şey gerçekten hayranlık uyandırıcı...

Kalp Kırıklığına En İyi Gelen Şeyin Kedi Olduğunun 11 Patili Kanıtı

Yeni ayrıldınız ve kalbiniz mi kırık? Ya da iş, güç ve geçim gerdi sizi depresyona mı sürükledi? Bunlar için profesyonel bir yardım almak çok mantıklı olabilir. Ancak bir kedi sahibiyseniz gerek kalmayabilir. Nasıl mı? O minik patilerin her şeye deva olduklarını gösteren durumlar tam da şurada…

Test Zamanı - Kedi gibi düşünmeye başlayın ve cinsiyetinize göre sonuca bakın...

Eğer bir kedi olsaydınız nasıl görünürdünüz hiç merak ettiniz mi? O zaman bu testi mutlaka yapmalısınız. Şimdi kedi gibi düşünmeye başlayın ve tek bir soruya yanıt verin.

Kediler İçin Söylenmiş En Güzel Sözler

Kediler hakkında yazarların, sanatcıların, politikacıların ve filozofların söylediği sözler

Kediden Önceki ve Sonraki Hayatta Değişenler

Evinde kedi besleyenlerin çok iyi anlayacağı, evdeki kediden önceki ve sonraki hallerin resmedildiği komik fotoğrafları görmek için, sizin için hazırladığımız kedi fotoğraflarına tıklayabilir ve galerimizi gezebilirsiniz.

Kediler ve Kadınların Aynı Canlılar Olduğunu Gösteren 15 Özellik

Kedisi olanlar bilir, kedi sahibi olmak diye bir şey yoktur. Çünkü bir kediyle aynı evi paylaşmak asla ona sahip olmak anlamına gelmez. Kediler, özgür canlılardır; sadece canları istediğinde yanınıza gelip kendilerini sevdirirler. Tıpkı kadınlar gibi.

Türk Bayrağı ile Poz Veren 13 Gururlu Yurdum Kedisi

Türk bayrağı ile poz veren, sevimli yurdum kedilerini galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galeride bulunan ileri butonuna tıklayarak siz de Türk bayrağı ile poz veren birbirinden sevimli yurdum kedisini görebilirsiniz.

Hayatınızda Gördüğünüz En Karizmatik Kediler

Kedilerin her zamanki sevimli hallerinden çok karizmatik hallerini seçtik galerimizde sizin için! Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de sevimli kedilerin bu sefer karizmatik ve etkileyici hallerini görebilirsiniz. Siz nasıl buldunuz bu karizmatik kedileri?

Kedi Gözlerine Yakından Bakmaya Ne Dersiniz?

Özellikle kedi severlerin bayılacağı bu paylaşımımızda, her türden ve türlü göz rengine sahip kedinin gözlerine zum yapılmış harika fotoğrafları bulacaksınız. 15 kedi gözü fotoğrafına bakmak için galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.

Kedi Sözler

Kediler hakkında yazarların, sanatcıların, politikacıların ve filozofların söylediği sözler, sizinde sözlerinizi paylaşmak isteriz.  Lütfen bizimle iletişime geçin.

Siz de Çocuklarınıza Kedili Sevimli Oyuncak Yastıklar Yapabilirsiniz!

Çocuklarınıza kendi yaptığınız bu sevimli oyuncakları vermek ister misiniz? O zaman size kolay yapılışı hakkında fikir verdiğimiz kedi figürlü bu şirin yastıkları hemen yapmaya başlayın!

Kediler Arası SmackDown

Tavuğun hakem olduğu SmackDown maçını hangi kedi kazanacak.