Magazin

Sahiplendikleri Hayvanlarla Poz Veren Ünlülerden 15 Keyifli Instagram Paylaşımı

Ünlülerimiz sosyal medyada bir fotoğraf ile milyonlarca hayranına ulaşabiliyor. Bazı ünlüler bunu lüks yaşamlarını sergilemek için yapıyor bazıları da listemizdeki hayvansever ünlüler gibi sosyal farkındalık için. Bu hayvansever ünlüler Instagram’da sahiplendikleri hayvanların fotoğraflarını paylaşıyor. İşte ünlülerimizin keyifli paylaşımları.

Şükran Ovalı’nın Instagram’ından Tüm Ünlülere Örnek Olması Gereken 21 Fotoğraf

Şükran Ovalı’yı hepimiz tanıyoruz. Güzelliği ve iyi oyunculuğu haricinde gerçek bir hayvansever ve aktivist.“Hayvan sahiplenmek meditasyon gibi, ruhunuzu iyileştiriyor” diyen güzel oyuncu Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla kalplerimizi bir kez daha kazanıyor. Şükran Ovalı’nın Instagram hesabını incelediğimizde de kendisinden çok sokak hayvanları için bir şeyler yapmaya çalıştığını görüyoruz. İşte o fotoğraflar...

Her Mevsim Kedisinin Çarpıcı Fotoğraflarını Çeken Fotoğrafçı

Dört mevsim güzel kedisi Kate'in fotoğraflarını çekip paylaşan fotoğrafçı.

Karşınızda Birbirinden Yakışıklı ve Güzel MART kedileri

Mart ayının en yakışıklı ve en güzel kedilerini sizler için bir araya topladım... Bakmaya doyamayacağınız bir birinden güzel fotoğraflar için ileri butonuna basınız.

Tarihe Damga Vurmuş Birbirinden Başarılı 9 Yazarın Kedili Fotoğrafları

Her başarılı yazarın/düşünürün arkasında, yanında, elinde, masasında, kucağında, evinde bir kedi vardır bence. İşte birbirinden başarılı 9 yazarın/düşünürün kedili fotoğrafları:

Selda Bağcan 40 Kedisiyle Beraber Yaşıyor

Bodruma yerleşen Selda Bağcan evinde 20 tanesi Van kedisi, 20 tanesi sokak kedisi olmak üzere 40 kedisi ile beraber mutlu mesut yaşıyorlar. Haberin tamamını galerimizdeki ileri tuşuna basarak resimlerin altındaki açıklamalardan okuyabilirsiniz.