Zuu İsimli Bu Aksi Kedi Yeni Kedi Aşkınız Olacak

Dünya çok sevimli kedilerle dolu olduğu için çok şanslıyız ancak bunlardan bazılarının özellikle kendilerine has bir görüntüleri var ve bu sayede kalabalıklar içinden öylesine sıyrılabiliyorlar ki komik internet resimlerine dönüşüyorlar. Hepimiz birkaç tane internet ünlüsü kedi sayabiliriz ancak Zuu isimli bu kedi görür görmez yeni kedi takıntınız olacak! Bu kedi öylesine değişik ve tatlı görünüyor ki internette parlak bir geleceği olacağından eminiz. Onu diğerlerinden bu derece ayıran şeyin ne olduğunu sorabilirsiniz. Öncelikle, bu kedi yusyuvarlak ve gerçekten de bir tüy yumağı gibi görünüyor! Ayrıca çenesinin üzerindeki tüyler vücudundaki diğer tüylerden farklı renkte ve bu ona şaşkın bir ifade kazandırıyor ki bu oldukça komik! Zuu'nun onunla aynı evde yaşayan Bocco isimli bir suç ortağı da var ve ikisi birlikte çok sevimli bir ikili oluşturuyorlar. Keşke ikisini de sıkıştırabilsek!

İki kedinin de sahibi Chika ve Instagram sayfası '@pechanka_bocco' şeklinde.


Chika düzenli olarak kedileriyle ilgili içerikler paylaşıyor ve şu an Instagram sayfasında 1720'nin üzerinde kedi fotoğrafı var!


Sayfanın şimdiden 33,400'ün üzerinde takipçisi var ve bu rakam her geçen gün daha da artıyor!


Chika'nın iki kedisi de erkek ama Bocco Egzotik Kısatüylü iken Zuu egzotik Uzuntüylü bir kedi.


Zuu 21 Ağustos 2017 doğumlu ve bu onu 26 Haziran 2016 doğumlu Bocco'dan biraz daha genç yapıyor.


Chika'nın bir röportajda belirttiği üzere iki kedi de uyumayı çok seviyor! O işteyken kedileri uyuyarak vakit geçiriyor ve günde ortalama 20 saat uyuyorlar.


"Bocco içedönük bir kedi ve yabancıların yanında olmaktan hoşlanmıyor ama benim ona masaj yapmamı ve evin içinde beni sürekli takip etmeyi seviyor. Eskiden kirpilerim de vardı ve Bocco onlarla çok iyi geçiniyordu."


"Zuu'nun arası diğer insanlarla daha iyi ve parkta karşılaştığı köpeklerden de korkmuyor."


Chika ayrıca eskiden kirpileri için de bir Instagram sayfası olduğunu ve bu nedenle kedileri için de aynı şeyi yapmak istediğini belirtti.


"Yakınlarda bir sürü takipçi kazanmaya başladık ve bu benim için şaşırtıcı bir şey. İnsanlar bana kedilerimin fotoğraflarının onları gülümsettiğini söylediğinde mutlu oluyorum çünkü ben de onlara bakınca gülümsüyorum."


"Kedilerim düz suratlı olduklarından her gün onların gözyaşlarını temizlemem gerekiyor. Gözyaşları kahverengi ama cinslerine göre böyle olması gerekiyor."


"Çok tembel kediler olduklarından kendi başlarına yemek bile yemiyorlar! Kuru mamalarını ağızlarına benim götürmem gerekiyor."


"Gecikeceğim zamanlarda yiyeceksiz kalmamaları için onlara mama bırakıyorum. Ama her seferinde benim eve gelip onları elimle beslememi bekliyorlar!"


"Favori yiyecekleri tahılsız, insan sınıfı kedi maması. Mamalarıyla birlikte besin takviyesi de alıyorlar."


"Zuu pek atletik bir kedi değil o nedenlerle zıplamayla ve yükseklerle arası pek yok. Kedi kulesinin en tepesine çıkmakta zorlanıyor ve henüz bunu başarabilmiş değil!"