Manzara Resimlerinde Gizli Kediler

Malezyalı sanatçı Lim Heng Swee, sanatını kedi sevgisiyle birleştirerek tatlı eserler yarattı. Bu akıllıca yerleştirilmiş kedileri bulmak  çoğu zaman kolay ama bazen de zor. Resimlerinden bazılarına bakın ve kedileri bulmaya çalışın. İyi şanslar.

Sığınak Kedileri Hapishanedeki Mahkumların Yaşamını Değiştiriyor

Hayvanların, özellikle kedi ve köpeklerin insanlar üzerinde bazı iyileştirici etkileri olduğu bilinmektedir. Depresyon, anksiyete ve gerginliğe karşı faydaları vardır. Ayrıca moralimizi yükseltmeye ve bizi psikolojik olarak daha iyi hale getirmeye yardımcı olurlar. Indiana Eyaleti, 2015 yılında bir proje başlatmak için Hayvan Koruma Ligi ile işbirliği yaptı. Bazı barınak kedileri hapse gönderildi ve mahkumlar onların sorumluluklarını üstlendi. Proje hem mahkûmlar hem de kediler için inanılmaz derecede faydalı oldu. Daha önce korkunç kötü şartlarda yaşayan kediler, yeni çevrelerinden ve mahkûm arkadaşlarından oldukça mutlu görünüyorlar. Mahkûmlar kedilere iyi bakıp, besliyor ve onlarla oyunlar oynuyorlar.  Mahkûmlar da evcil hayvanlarından çok memnunlar ve onlarla kaliteli zaman geçiriyorlar. Kediler onlara şefkat, sorumluluk ve başkalarını önemsemeyi öğrenmek için iyi bir fırsat tanıyor. Bu tür hayvan programlarının olumlu etkilerini gören ABD hapishaneleri de başka kedileri kabul etmeyi planlıyor.

Kedilerin İnsanlardan Daha Büyük Olduğu Paralel Bir Evren

  Andrey Scherbak, Rusya merkezli bir sanatçıdır. Fotoğrafçılık ve photoshop becerilerini kentsel ortamlarda muhteşem kediler yaratmak için kullandı. Instagram sayfasına 150 farklı dev kedinin fotoğrafını koydu. Her biri kendine göre mükemmel görünüyor.  

Sırtüstü Uyuyan Sevimli Yavru Kediler

Bazı hayvanlar benzersizlikleriyle internette ünlü olurlar. Bazı hayvanlar ise ilginç bir şey yapar ve herkesin dikkatini çeker. Chata adında bir yavru kedi Chata kendi başına zaten sevimli bir kedi ama şöhretini arttıran uyuma şekli oldu. Chata, Munchkin cinsi bir kedidir ve Nisan 2019'da doğmuştur. Cinsi bu uyku pozisyonda daha fazla sevimli görünmesini sağlıyor. Bu kedinin ruh hali... Çalışma haftasının sonuna kadar hepimiz Chata gibi ölü bir görünüme sahibiz. Eminiz ki sahibi birçok kez bir şeylerin yanlış olduğunu düşünmüştür Sahibi, ölmediğinden emin olmak için uyurken onu birkaç kez dürtüyor. Chava, Chata'dan daha yaşlı ve Chata gibi sırt üstü uyuyamıyor. Her ikisini de İnstagramda takip edebilirsiniz.

Terk Edilmiş Yavru Kedileri Kurtaran Sibirya Kurdu

Banner bir Sibirya kurdu ve sahibine psikiyatrik destek sağlayan bir Sibirya kurdudur. Bir gün evlerinin çevresinde yürürlerken Banner yavru kedilerle dolu bir kutu buldu. Onlar sadece kedileri bulmakla kalmadı, aynı zamanda kedileri birlikte yaşamaları için evlerine aldılar. 

Sokaklardan Kurtarılan Bu Köpek Şimdi 3 Küçük Yavru Kediye Annelik Yapıyor

Bir köpek barınağında yaşanan bir olay bütün görevlileri şaşkına çevirdi. Barınakta yaşayan bir köpek tam 3 küçük kedi yavrusunu evlatlık edindi. Georgia isimli bu köpek, kurtarıldığında hamileydi.

Maymun Ailesi Yavru Bir Kediyi Sahiplendi

Bali'deki Maymun Ormanı Parkı geçenlerde çok sevimli bir hikayeye ev sahipliği yaptı.  Maymun ailesi evsiz bir yavru kediyi sahiplendi ve bakımını üstlendi. Fotoğrafçı Anne Young bu sevimli hikayeyi fotoğrafladı.  İşte o anlardan iç ısıtan kareler.  Beraber vakit geçirmeyi çok seviyorlar.  Mutlu oldukları her hallerinden belli oluyor. Anne maymun oldukça korumacı görünüyor. Nasıl tanıştıkları bilinmese de çok iyi anlaştıkları ortada.

Bir Kedinin Günlük Hayatından Fotoğraflar

İtalya’da Grisu isimli bir kedi güzel yüzü ve fotojenik olmasıyla sosyal medyada ilgi odağı. Sahibi Alessandra’nın çektiği resimlerin profesyonelliği Grisu’yu olduğundan daha da tatlı ve eğlenceli yapıyor. Kedisinden hayat arkadaşı olarak bahseden Alessandra Grisu’nun inatçı bir kedi olduğunu söylüyor. Aralarında ebedi bir dostluk bulunan Alessandra ve Grisu bu dostluklarını fotoğraflara da yansıtıyor. İşte sevimli Grisu’nun bazı fotoğrafları.

Şaşı Bir Kedi; Belarus

Belarus bir yaşındayken, genç bir kadın onu bir barınaktan sahiplendi. Bu kedinin eşsiz gözleri var! Rachel bir süredir kedi sahiplenmeyi düşünüyordu. Kentindeki ‘Hayvan Bakımı ve Kontrol Barınağı’nın bir İnstagram yazısına denk geldi ve yazıda şöyle yazıyordu; "Aşk kör değil, şaşı!" Rachel Belarus'u evlat edindiği barınağı desteklemeye devam ediyor.

30+ Nesne Üzerine Koyulan Kedi Yüzleri

Koty Vezde, ilgisi olmayan hayvanlar ve yiyecekler gibi rastgele şeyler üzerine kedi yüzlerinden oluşan tuhaf fotoğraflar ekleyen bir Instagram hesabıdır. Muhtemelen sayfasının sahibi, bir boz ayının yüzünde kedi ifadesi görmenin nasıl olacağını merak ederek bu işe başladı. Sahibinin oluşturduğu komik fotoğraf atölyeleri ile bu merakı gidermeye çalışan sayfa 130 bin takipçi kazandı. Koalalar, ekmekler, kirpiler, tavşanlar, ayılar... Üzerlerine kedi suratı ekleyerek her şeyi rahatsız edici derecede tuhaf ve sevimli bir alternatif versiyonuna dönüştürmenin mümkün olduğu ortaya çıktı. Koty Vezde'nin bazı fotoğrafları için aşağı kaydırın!

Ikiru: Dil Problemi Olan Bir Kedi

Kedi Ikiru, COVID-19 salgını sırasında dünya çapında birçok insanı eğlendiren bir Instagram ünlüsüdür. Emma ve Rich, Ikiru'nun sahipleri Bradford'da yaşıyor. Ikiru'nun doğal anlarını fotoğrafladılar ve onun adına bir hesap oluşturdular. Ikiru'yu şöhret yürüyüşüne layık kılan esas şeye gelecek olursak, dilini ağzına koymayı unutuyor! Bu sebeple, dili her zaman dışarıda geziyor. İnsanlar, tüm fotoğraflarda Ikiru'nun dilinin dışarı gezdiğini görünce çok etkilendi. Belki de halka izolasyon döneminde ihtiyaç duydukları neşeyi verdi. Ayrıca, sahiplerine göre Ikiru, birçok hayran sanatçıya illüstrasyonlarında ilham verdi. Onun bazı komik resimlerine göz atın!

Taylandlı Sanatçı Örümcek Adam Bebeğiyle Kedilerin Fotoğraflarını Çekiyor

Neung, kedilere Örümcek Adam bebeğiyle poz verdirip çeşitli senaryolar yarattığı fotoğraflarını 270 binin üzerinde takipçisi bulunan Facebook sayfası üzerinden sergileyen Taylandlı bir sanatçı. Sayfasının ismi Spidey Adventure (Örümceğin Macerası).