Sarılmayı Çok Sevdiği İçin Reddedilen Zavallı Kedicik Kendisi İçin Mükemmel Aileyi Buldu Ve Doyasıya Sarılmanın Tadını Çıkarıyor

Jacque tam bir kucak delisiydi ve tek istediği sıcak bir kucakta oturabilmekti ama bu sebeple reddedilerek barınağa geri götürüldü.

Jacque Michigan Cat Rescue’ya getirildiğinde üç yaşındaydı. Önceki sahibi bu sevimli sarman çocukla yaşayamamıştı çünkü Jacque sürekli ondan ilgi istiyordu.


“Yalnızca oturacağı sıcak bir kucağa ihtiyacı vardı. Önceki sahibi sarılmaya pek düşkün değildi o sebeple de onu istemedi,” diyor Michigan Cat Rescue.


Önceki sahibiyle bir sene geçirdikten sonra Jacque kendini terk edilmiş halde buldu. Sarman kediciğin kafası ani çevre değişiminden dolayı çok karışmıştı ama sıcak bir kucağa kıvrılma şansına erişir erişmez neşe içerisinde mırlamaya başladı. Barınaktaki herkes bu sevimli çocuğa karşılıksız sevgi gösterebilecek bir yuva bulmak istiyordu.


“O sadece ikinci bir şansa ve doğru yuvaya ihtiyacı olan tatlı bir kedi,” diye belirtiyor Michigan Cat Rescue’dan Nancy. Ona son derece hak ettiği sevgi dolu yuvayı bulabilmeyi umarak sarman kediciğin hikayesini Facebook’ta paylaştılar. Kısa bir süre bir sürü sahiplenme başvurusu gelmeye başladı. İnsanlar Jacque kadar sevimli bir kedinin nasıl olup da “istenmeyen kedi” olduğuna çok şaşırmışlardı.


“Yuvasını kaybetmesi çok üzücü ama onu sonsuza kadar sevecek bir yuvası olması konusunda bir şansı olduğu için çok mutluyum...tabii ki üzerine oturabileceği rahat bir kucakla birlikte,” diyor sayfadaki Slobhan isminde birine ait bir yorum. “Kucak seven bir kediyse benim için mükemmel. Ben kesinlikle onu sahiplenmek isterdim,” diyor Abby ismindeki başka bir kullanıcıdan gelen yorum. “Bir saniye, neden kucak seven bir kediyi reddetmişler ki? Bu kedi çok güzel,” diye yazmış Brandy bu sayfaya. “Kocaman bir kedi, ayrıca sarman ve kucağa mı oturmak istiyor? Bundan daha iyisini düşünemiyorum bile,” diye eklemiş Cathy yazdığı bir yorumda.


Kediyle alakalı gönderi 1,200 yorum ve 2,600 beğeni almayı başardı. Herkes Jacque’a desteğini sunuyor ve onun kendisini sevecek, şımartacak ve istediği tüm sarılmayı ona verecek bir aile bulabilmesini umut ediyordu. Liz Jacque’ın hikayesini gördü ve anında onun ailesi için mükemmel olacağını hissetti. Bir sahiplenme başvurusunda bulunmasının ardından geçen birkaç hafta sonra müjdeli haberi aldı.


Liz ve ailesi bu tombul sarman kediyle ilk defa buluşmak için barınağa gittiler ve onu görür görmez Jacque’a aşık oldular. Jacque doğruca insan babasının kucağına gitti, yüzünü onun kollarına gömdü ve neşe içinde mırlarken onun elini tuttu. Sanki kendisini evlerine götüreceklerinden eminmiş gibiydi.


“Jacque seviliyor, şımartılıyor ve nihayet yeni ailesiyle birlikte kalıcı yuvasında,” diyor Michigan Cat Rescue. “Onun adına fazlasıyla mutluyuz.”


Jacque yeni evine çok kısa bir süre içinde ısınabilmeyi başardı, sıcak bir kucağa çıktı ve dünyada en sevdiği şeyi yaptı- bolca sarılma. Uzun bir bekleme döneminden sonra sevimli kedicik her zaman hayalini kurduğu sevgi dolu yuvayı bulmayı başardı.


“Oldukça iyi hissediyor ve biz de onu çok seviyoruz. Kendisinden biraz daha büyük olan bir tüylü dostu daha var ve Jacque onunla oldukça yakın hale geldi,” diye paylaştı Liz. “Torunlarımız da Jacque’la tanıştı ve üç yaşındaki erkek torunum Jacque’la oturmayı, onun başını okşamayı ya da ona sarılmayı çok seviyor. Onu Joe diye çağırmaya başladı.”