Çok Şirin Bir Gülümsemeye Sahip Olan Kedicik Yavrularını Büyütmek İçin Gereken Yardımı Buldu Ve Artık Sokaklarda Yaşaması Gerekmeyecek

Bir sokak kedisi yavruları için yardım bulabildiğinden dolayı çok mutlu ve heyecanlı ve artık sokaklarda dolaşması gerekmiyor.

Kediye Elvis’in eşinden esinlenerek Priscilla ismini verdiler ve kedinin nereye gitse gururla sergilediği Elvis’inkine benzeyen, hoş bir dudak kıvrımı vardı. Genelde yüzüne daha da kendine has bir hava ekleyebilmek için dilini dışarıya çıkarıyordu. 


Sevimli kedi talepkar yavrularıyla birlikte yuva yapabileceği rahat ve huzurlu bir oda bulabildiği için çok mutluydu. Taşıma çantasından çıktıktan kısa bir süre sonra, yan yattı ve hemen aç, minik bebeklerini doyurmaya koyuldu.


“O öylesine harika bir anne ki yavrularını hiç bırakmak istemiyor,” diye paylaştı Kayla. “Daha öncesinde bir sokak kedisiydi. Yavruları sokakta mı doğdu bilemiyorum, ama bunların onun ilk yavruları olmadığını biliyorum.” Koruyucu yuvalarına vardıklarında bebekler aşağı yukarı üç günlüktüler.


Anne kedinin birtakım mide problemleri vardı ve daha iyi hissedebilmek için çok ihtiyacı olan medikal yardımı gördü. İnsanların etrafındayken daha rahat hissetmeye ve hatta sevgi görebilmek için patilerini uzatmaya bile başladı. Barınağa gelmeden önce ne kadar bir zamanını sokaklarda geçirdiğini bilmiyorlar, ancak sevimli anne kedi mutlu ve patilerini havada sallarken odayı şirin mırlamalarıyla dolduruyor.


Priscilla’nın Kayla’nın kendisine yardım edebilmek için orada olduğunu farketmesi uzun sürmedi. Ona bebekleri konuusnda güvenmeye başladı ve zaman zaman gerinmek ve enerjisini toplayabilmek için mola verir hale geldi. Yavrularının emin ellerde olduğundan haberdar olduğu için odasını biraz keşfetmek amacıyla etrafta dolaşmaya ve patilerini geçirebildiği herşeyi incelemeye bile başladı.


Uzunca bir süredir ilk kez eski sokak kedisi rahatlayıp istediği her zaman ilgi ve sevgi görmenin ve içeride olma hissinin keyfini çıkarabildi. Kendi yansımasını görüp ona el sallamaya bile çalıştı. Oyuncaklarla nasıl oynayacağını öğrenmeye çalışıyor ancak hala onlara manevra yaptırma konusunda sıkıntı yaşıyor.


Oldukça uzun bir süre sokaklarda yaşadıktan sonra, Priscilla ev hayatına ve onu seven bir ailesinin olmasının getirdiği avantajlara son derece alışmış durumda.


Kayla odasına geldiği zaman arkadaş canlısı anne ona merhaba diyor. “Yavrularının taranması ve sevgi görmesi için onları biraz benimle bırakıyor,” diyor Kayla. Priscilla’nın yapabildiği bir sürü surat ifadesi var ve herkesi güldürebilmeyi başarıyor.


Kedi yavruları hala yeterince büyük değiller ama sahiplendirilmek için uygun yaşa eriştiklerinde Anne Priscilla annelikten temelli olarak emekliye ayrılacak. Bir daha asla yeniden hamile kalması ya da sokaklarda yiyecek ve barınak bulabilmek için dolaşması gerekmeyecek.


Priscilla yalnızca insan arkadaşları tarafından sevgi görme imkanı olduğu zamanlarda annelik görevlerine ara veriyor. O tüm yavrularına karşı sevgi dolu bir anne ve onlara bakma konusunda harika bir iş çıkarıyor. Kedi yavruları itinayla temiz tutuluyorlar ve anneleri her zaman onları gözetleyip çok uzaklara gitmediklerinden emin oluyor.


Dünyanın en şirin dudak kıvrımına sahip olan kedisi ev kedisi olarak hayatının tadını çıkarıyor. Dört minik mırlama makinesiyle birlikte neşe içinde mırlıyor.