Bu Benzersiz Rorschach Kediciği Gücünü Geri Kazanıp Kız Kardeşiyle Birlikte Serpildi Ve Şimdi De Hayalleri Gerçek Oluyor

Minik bir calico kedisi yanında kız kardeşiyle birlikte çok kötü bir durumdayken hayata geri döndürüldü. Aylar sonra nihayet bu kediciklerin hayatta ikinci bir şansları oluyor.

Bir grup kedi yavrusu dışarıda, anneleri başlarında yokken bulundu ve doğru düzgün bakılabilmeleri için Güney Kaliforniya’daki Wrenn Rescues’a getirildiler. 


Kedicikler son derece zayıflardı, pislikle ve pirelerle kaplılardı ve en azından günlerdir hiçbir şey yememişlerdi.


Koruyucu yuvalarına geldikleri zaman kritik bakıma çok muhtaçlardı. Barınak için gönüllü olarak çalışanlardan bir tanesi olan Ashley saat başı durmadan kediciklerin güçlerini geri kazanabilmeleri için çalıştı. Auntie Whisper ismi verilen minik güzellerden bir tanesinin suratında sanki bir tabloyu andıran değişik desenler bulunuyordu.


İyileşme süreci sırasında Auntie Whispers genelde kız kardeşi Lorna’ya yapışmış haldeydi. Ta en başından beri ayrılmaz bir ikiliydiler. Kedicikler güçlerini geri kazanabilmeyi başardıklarında daha fazla serpilecekleri ve daha sosyal hale gelecekleri başka bir koruyucu yuvaya taşındılar.


Dört haftalık oldukları zaman kişilikleri ortaya çıkmaya başladı. Kız kardeşler çok ukala ve yaramaz hale geldiler. En sevdikleri aktivitelerden biri birlikte güreşmekti ve ayrıca kocaman, kabarık bir tüy yumağı gibi etrafta birlikte yuvarlanmayı da seviyorlardı. Koruyucu anneleri Erin ve oğlu Chris bu kediciklere etrafı rahatlıkla birbirine katabilmeleri için bir oda hazırladılar.


“Odanın her tarafında sendelemeden birlikte oynayabilecekleri bir alana ihtiyaçları vardı. Hala oyuncaklarla nasıl oynayacaklarını bilmiyorlar, ama öğreniyorlar,” diye paylaştı Erin. İki sevimli tüy yumağı oyuncaklarla nasıl oynayacaklarını çözerken günlük kavga eder gibi yaparak oyun oynamalarını da sürdürdüler. Büyük kedilerin yaptıkları gibi birlikte mama kabından yemek yemeyi öğrendiler ve oyun oynarlarken birbirlerinin davranışlarını taklit ettiler.


İki kız kardeş kıyaslandığında AW her zaman daha küçükleri olmuştu, ama minik boyuna rağmen kocaman bir kişiliği vardı. “O çok minik ve tam bir prenses gibi, kız kardeşi ise daha sert ve biraz erkek Fatma tipli. Oyun oynamayı bitirdiklerinde ikisi de son derece sevgi dolu ve sarılmaya da bayılıyorlar.”


AW insan arkadaşlarının omuzlarına çıkarak onlara yakın olmayı ve onların kulaklarına mırlamayı seviyor. Kız kardeşi Lorna olabilecek en sevimli şekilde yüzünü sürtüyor ve sıcak kucaklara oturmaktan hoşlanıyor. Kız kardeşini hep koruyor ve ona karşı bir anne gibi ve onu tepeden tırnağa temiz tutabilmek için elinden geleni yapıyor.


Şirin mi şirin calico kedisinin kürkünde, yüzünde ve hatta patilerinin altında bile son derece kendine özgü desenler var. “O çok renkli bir kedi. Çok sayıda minik çilleri ve her yerinden fırlayan siyah tüyleri var,” diyor Erin.


Enerjik ikili serpilerek göz kamaştırıcı genç kedilere dönüştü ve aralarındaki bağ her geçen gün daha da güçleniyor. Haftalar boyunca kendileri için mükemmel yuvayı bekledikten sonra sevimli kardeşlerin hayali kendileri için uygun aileyi bulmalarıyla gerçeğe dönüştü.


Bir hemşire görür görmez bu muhteşem kız kardeşlere aşık oldu ve ikisini birden sahiplenmesi gerektiğini biliyordu. Yuvasını onlara açarak kız kardeşleri ailesinin kalıcı birer parçası haline getirdi. Birbirlerinden ayrılmayan iki arkadaş şaşırtıcı bir hızla büyümeye devam ediyor, ancak bazı şeyler hep aynı kalıyor.


Kedi kız kardeşler (Miss Spink ve Miss Forcible olarak yeniden isimlendirildiler) hak ettikleri hayatı yaşıyorlar. İnsan annelerine fazlasıyla mutluluk veriyorlar ve evlerini bitmeyen bir eğlenceyle dolduruyorlar.


“Günlerimin çok daha iyi geçmesini sağlıyorlar. Onlarsız bir hayatı hayal bile edemiyorum,” diyor yeni anneleri.