Bu Adam Annesi Tarafından Reddedilmiş Bu Minik Kedi Yavrusunu Kurtardı Ve Onun Güzel Bir Kediye Dönüşmesine Yardımcı Oldu

Bir adam annesi tarafından reddedilmiş bir yavru kediye bakmaya başladı ve onun yeni babası haline geldi. 

Bu olayı izleyen aylarda adam avuç içi kadar olan yavruyu büyüterek güzeller güzeli bir calico kedisine dönüşmesini sağladı.


Sansa’ya merhaba deyin!


Zavallı Sansa doğumundan hemen sonra biyolojik annesi tarafından reddedildi. Sansa yemek yeme konusunda güçlük çekiyordu ve aşırı derecede çelimsizdi. Annesi yaşayacağını düşünmemişti bu nedenle de onu geride bırakıp daha sağlıklı olan yavrularıyla ilgilenmeye yönelmişti. İşte Allan Sansa’yı tam o zaman buldu ve onunla ilgilenmeye karar verdi. Sansa Allan’ın ayaklarından bile daha ufaktı ama minik kedi sevgiye aç durumdaydı.


Sansa kurtarıcısına sokuldu ve sürekli mırlayarak onun üstünde uyuyakaldı. Hayatında ilk defa sevginin tadını alıyor ve kabul görmüş hissediyordu. Alan onu saat başı biberonla beslemeye başladı ve bir anne kedi görevini üstlendi.


Zavallı kedicik son derece minikti. Alan kedi yavrusuna evin etrafında bir tur attırdı ve Sansa da Alan nereye gitse minik gölgesi gibi onu takip etmeye başladı.


Ona uyuyabileceği bolca rahat yatak seçeneği sundular ve oynayabileceği çeşitli oyuncaklar verdiler. Sansa güvende ve mutlu hissederek rahat yatağına kıvrıldı.


İşte en sevdiği oyuncağıyla Sansa!


Yalnızca birkaç hafta içerisinde minik calico kedisi hem boyut hem de kişilik açısından büyüdü. Şu ihtişamlı bıyıklarına da bakın!


O son derece sevimli, minik bir tüy yumağı.


Birkaç ay sonra Sansa kendisi de calico kedisi olan yeni bir arkadaşla tanıştı. Sansa yol gösterici rolünü üstlenerek yeni arkadaşına evdeki işlerin nasıl yürüdüğünü gösterdi.


Bu fotoğraftan da anlaşılabileceği üzere Sansa başı kaşındığında dünyanın en mutlu kedisi oluyor.


En sevdiği aktivitelerden bir tanesi babası bilgisayar başında çalışırken ona sarılmak. Sansa babasını izleyerek kendisi için nasıl bir kariyer yapacağını öğreniyor.


Sansa ve onun minik, sevimli gülümsemesi!


Birkaç ay önce Sansa bu iyi kalpli adama aşık oldu…


Şimdi onun ne kadar da göz kamaştırıcı, genç bir kedicik olduğuna bir bakın!